Lodówka Samsung Showcase

Lodówka Samsung Showcase wyposażona jest w nowatorski system podwójnych drzwi, który dzieli tradycyjne skrzydło na drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Otwierając te drugie możemy dostać się do produktów najczęściej używanych, pozostawiając bazową część chłodziarki bez dopływu świeżego ciepłego powietrza co przekłada się na mniejszy pobór prądu oraz dłuższą świeżość produktów spożywczych spoczywających wewnątrz urządzenia.

Dodatkowo system Metal Cooling dba o utrzymanie zadanej temperatury wewnątrz bez angażowania dodatkowych zasobów energii elektrycznej. Zasadę działania opiera na metalowych drzwiach które cechują się wysoką przewodnością cieplną, dzięki czemu otwarcie drzwi nie powoduje tak dużych zmian temperatury jak to miało miejsce w przypadku tradycyjnych lodówek.

Kolejnym aspektem który zachęca do modelu Showcase jest zewnętrzny dystrybutor lodu oraz zimnej wody. Jest to idealne rozwiązanie na gorętsze dni. Nie musimy się martwić wcześniejszym przygotowywaniem kostek lodu, wystarczy że napełnimy zbiornik wody, a lodówka sama zadba o dostarczenie nam kostek.

Lipiec 27, 2016

Posted In: notatki edwin